Pošli to dál:

Skutečně bez omezení

Nafukovací paddleboard je snadno přenosný a můžete si ho vzít prakticky kamkoli sebou. Nepotřebujete dodávku či střešní nosič pro přenos ani velký prostor pro uskladnění. Všechny nafukovací paddleboardy lze poskládat do přenosného kompaktního vaku,který lze nosit na zádech, nebo si ho jako kufřík povezete na kolečkách. Můžete ho doslova snadno přinést až ke břehu a během pár chvil nafouknout. Třídílná pádla, která se dají složit k plováku do batohu, vám taky nijak prostoru nezaberou.

Dopřejte si skvělý zážitek

Nepřekonatelná praktičnost nafukovacích paddleboardů by byla zbytečná, pokud by nedosahovala nejvyšším standardům. V současné době jsou používány nejlepší technologie, které z hlediska výkonu nabízí jedinečné vlastnosti a funkčnost srovnatelné s pevnými paddleboardy. Postupem času se vyvinuli nafukovací paddleboardy pro všechny varianty, od pohodlných plováků pro začátečníky, pokročilé, nebo pro pro jógu, ale i závodění.

Nekončící vývoj

Každým rokem se najde nová příležitost pro zlepšování. Výrobci se snaží zlepšovat prvky a integrovat nové technologie. V roce 2016 se do konstrukce zavedla revoluční MLS  fusion technologie, což je nejpokročilejší dostupná konstrukční metoda. MLS je spojena patentovaným systémem ztužení RSS, který zajistí, že nafukovací paddleboardy budou udržovat svůj tvar v každé situaci a současně si zachovávají stejnou neuvěřitelnou manévrovatelnou a to vše bez použití lepidla.


Pošli to dál:

0 komentářů

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Previous reading
Vranovská přehrada – paddleboardová sezóna vrcholí Mistrovstvím ČR
Next reading
Půjčovna lavinového vybavení v Olomouci je spuštěna