Ještě nemáš vlastní splitboard a chceš si tento vysoce návykový sport vyzkoušet? Jsi na správné adrese. Jsme první specializovaná půjčovna splitboardového vybavení v Olomouci! Splitboarding je naší vášní, u nás na prodejně si ho můžeš nejen půjčit, ale také zakoupit. Rádi poradíme a vybereme s vámi splitboard šitý na míru.

Půjčujeme splitboardy (Nitro Nomad, Nitro Volta a Jones Solution), vázání (Union Expedition 2.0), pásy (G3, Jones Nomad UTC a QTTC), hůlky (Jones Talon, Union Telescopic poles) a mačky - haršajzny (Union Crampons).


 

CENÍK

SPLITBOARD SET - splitboard + vázání + pásy + hůlky

Do půjčovného se nezapočítává den zapůjčení a vrácení. Rezervaci provádějte minimálně tři dny dopředu, abychom stihli nastavit vázání dle vašich představ.

Pozor: Bez zpětného potvrzení je rezervace neplatná!


 

K dispozici máme tyto splitboardy

♦ Nitro Nomad 156

Nitro Nomad 161

Nitro Nomad 165

♦ Jones Solution 165wide

♦ Nitro Volta (dámský)  151

Rádi vám poradíme při výběru vhodného splitboardu.

 

Často kladené otázky

Udělat rezervaci pomocí on-line formulaře, emailem, telefonicky, nebo osobně na prodejně.

Podmínkou je předložit dva platné doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas), potvrdit nájemní smlouvu, uhradit půjčovné za sjednanou dobu a složit vratnou zálohu podle aktuálního ceníku.


Půjčovné a záloha se skládá pouze v hotovosti!!!!

Jen snowboardové boty. Samozřejmě doporučujeme ochranné pomůcky jako je helma, páteřák a chránič kostrče.


Jelikož se budete určitě pohybovat ve volném terénu, nezapomeňte na lavinové vybavení, které si u nás můžete zapůjčit také.

Velikost nohy, na kterou nohu jezdíte na snowboardu, úhly nastavení vázání. Pokud si nejste jistí, nevadí, rádi vám pomůžeme a vše doladíme emailem nebo telefonicky.

Sportovní vybavení není v rámci smlouvy pojištěno proti neúmyslnému poškození, zničení, ani proti ztrátě či krádeži. V případě zájmu nájemce o pojištění si toto celé zajišťuje nájemce sám.


Pronajímatel nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené zapůjčeným vybavením, na vlastním majetku nájemce ani na movitých i nemovitých předmětech jiných osob. Pronajímatel také nenese žádnou odpovědnost za zdraví nájemce či jiných osob po celou dobu výpůjčky.


Při ztrátě či odcizení vybavení propadá nájemci celá kauce.


Pronajímatel má právo použít kauci na úhradu škody, která vznikla při použití sportovního vybavení nájemcem. Jakož i na úhradu dalších pohledávek jemu vzniklých vůči nájemci.


Poškození způsobené nesprávným užíváním vybavení (např. jízda po nedostatečně vysněženém terénu či po silnici ošetřené štěrkovým posypem)nebo pokud bude zřejmé, že vybavení nebylo použito tam, kde se má používat (pokud bude do skluznice zadřený šťěrk z cesty nebo skluznice bude nadměrně poškozená proti době zapůjčení) a bude jasné, že výzbroj nebyla řádně používána, za takovou škodu odpovídáte a bude vám účtována - viz. ceník škod.

Kde se nacházíme?

Naše půjčovna je součástí obchodu Exilshop.cz, který se nachází vedle obchodního centra Šantovka v centru Olomouce (50 metrů od tramvajové zastávky).
Exilshop.cz
Půjčovna splitboardového vybavení Olomouc

Exilshop.cz

  Švýcarské nábřeží 802/6, Olomouc

  +420 607 245 805

  pujcovna@exil.cz

Otevírací doba

Pon
10:00-18:00
Úte
10:00-15:00
Stř
10:00-18:00
Čtv
10:00-15:00
Pát
10:00-15:00
Sob
ZAVŘENO
Ned
ZAVŘENO
Po předchozí domluvě možnost předání i v jiný čas.