Pošli to dál:


Ještě nemáš vlastní splitboard a chceš si tento vysoce návykový sport vyzkoušet? Jsi na správné adrese. Jsme první specializovaná půjčovna splitboardového vybavení v Olomouci! Splitboarding je naší vášní, u nás na prodejně si ho můžeš nejen půjčit, ale také zakoupit. Rádi poradíme a vybereme s vámi splitboard šitý na míru.

Půjčujeme splitboardy (Jones, Nitro a Korua), vázání (Union, Karakoram, Voile systém), pásy (G3, Jones Nomad UTC a QTTC, Korua), hůlky (Jones, Nitro, Union, Ferrino) a mačky - haršajzny (Union Crampons).


CENÍK

SPLITBOARD SET - splitboard + vázání + pásy + hůlky

Do půjčovného se nezapočítává den zapůjčení (vyzvednutí od 13:00) a den vrácení (vrácení do 11:00). 

Rezervaci provádějte nejlépe dva dny dopředu, abychom stihli vše nastavit dle vašich představ.

Pozor: Bez zpětného potvrzení je rezervace neplatná!

Rezervace provádějte přes on-line formulář, který najdete o pár řádků níže.


 

Korua Pencil 147

uni / dámský

Pencil se cítí jako prase v žitě v rychlejších zatáčkách a až neuvěřitelně snadno mění hrany v hlubokém prašanu. Špičatý nose je navržen tak, aby udržel rychlost vycházející z hlubokých oblouků, udržuje rozstřik sněhu mimo vaši tvář a umožňuje plynulé zahájení zatáček. Zaručujeme, že tento split budete milovat.

vázání: Union Explorer
pásy: Korua x Kohla freeride

Nitro Nomad 161

uni

Pánská splitová dostupná mašina na jakékoliv sněžné dobrodružství. Od jízdy vašeho života už vás dělí jen kopec, který si na tomto splitu musíte vyšlápnout. Tento snowboard díky hybridnímu prohnutí Flat out rocker snadno pluje v prašanu. Odpustí vám hodně "chyb" a pomůže vám se snadno zlepšovat. 

vázání: Union Explorer
pásy: G3

Jones Solution 165wide

uni

Splitboard Jones Solution poskytuje bezkonkurenční výkon v backcountry za jakýchkoli sněhových podmínek. Nabízí to nejlepší pro freeride, backcountry je jeho domovem. Poskytuje bezkonkurenční výkon v každé terénu a podmínkách. Ideální kompromis mezi tuhostí, hmotností, shapem a jízdními vlastnostmi. 

vázání: Union Explorer
pásy: Jones QTTC

Korua Transition Finder 157 mw

uni

Splitboard Korua Transition Finder je nejuniverzálnější splitboardem v naší řadě. Ideální deska pro všechny podmínky a jízdní styly, stejně jako pro borce s větší nohou. Splitboard Korua Transition Finder inspirovaný surfováním a přitom vám umožní integrovat freestyle do backcountry sjezdů.

vázání: Karakoram Grizzly
pásy: Korua x Kohla freeride

Korua Dart 162 wide

uni

Specialista pro kreslení hlubokých zatáček v měkém sněhu, ať už jde o prašan, firn či rozbředlí sníh. Ačkoli je jeho preferovaným prostředím hluboký sníh, až překvapivě dobře si vede i v náročnějších podmínkách přemrzlého a zledovatělého sněhu. Les je jeho druhým domovem. Nabídne totálně uvolněný zážitek v prašanu.

vázání: Karakoram Prime Ci
pásy: Korua x Kohla freeride

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Kde se nacházíme?

Naše půjčovna je součástí půjčovny a prodejny Ski Centrum Olomouc.
Ski Centrum Olomouc
Půjčovna splitboardového vybavení Olomouc

Ski Centrum Olomouc

  Šubova 514/4, Olomouc

  +420 703 803 045

  info@exil.cz

Často kladené otázky

Udělat rezervaci pomocí on-line formulaře, emailem, telefonicky, nebo osobně na prodejně.

Podmínkou je předložit dva platné doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas), potvrdit nájemní smlouvu, uhradit půjčovné za sjednanou dobu a složit vratnou zálohu podle aktuálního ceníku.


Půjčovné a záloha se skládá pouze v hotovosti!!!!

Jen snowboardové boty. Samozřejmě doporučujeme ochranné pomůcky jako je helma, páteřák a chránič kostrče.


Jelikož se budete určitě pohybovat ve volném terénu, nezapomeňte na lavinové vybavení, které si u nás můžete zapůjčit také.

Velikost nohy, na kterou nohu jezdíte na snowboardu, úhly nastavení vázání. Pokud si nejste jistí, nevadí, rádi vám pomůžeme a vše doladíme emailem nebo telefonicky.

Sportovní vybavení není v rámci smlouvy pojištěno proti neúmyslnému poškození, zničení, ani proti ztrátě či krádeži. V případě zájmu nájemce o pojištění si toto celé zajišťuje nájemce sám.


Pronajímatel nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené zapůjčeným vybavením, na vlastním majetku nájemce ani na movitých i nemovitých předmětech jiných osob. Pronajímatel také nenese žádnou odpovědnost za zdraví nájemce či jiných osob po celou dobu výpůjčky.


Při ztrátě či odcizení vybavení propadá nájemci celá kauce.


Pronajímatel má právo použít kauci na úhradu škody, která vznikla při použití sportovního vybavení nájemcem. Jakož i na úhradu dalších pohledávek jemu vzniklých vůči nájemci.


Poškození způsobené nesprávným užíváním vybavení (např. jízda po nedostatečně vysněženém terénu či po silnici ošetřené štěrkovým posypem)nebo pokud bude zřejmé, že vybavení nebylo použito tam, kde se má používat (pokud bude do skluznice zadřený šťěrk z cesty nebo skluznice bude nadměrně poškozená proti době zapůjčení) a bude jasné, že výzbroj nebyla řádně používána, za takovou škodu odpovídáte a bude vám účtována - viz. ceník škod.

Otevírací doba

Pon
10:00-18:00
Úte
10:00-18:00
Stř
10:00-18:00
Čtv
10:00-18:00
Pát
10:00-18:00
Sob
09:00-12:00
Ned
ZAVŘENO
Po předchozí domluvě možnost předání i v jiný čas.

Pošli to dál: