Pošli to dál:

Zimní cajky jsou jako ženy. Taky potřebují pravidelnou údržbu a sem tam i nějakou úpravu, vlastně opravu. A my ženy milujeme a snowboarding snad ještě víc. Samozřejmě to platí i pro lyže, rozdíly neděláme. Svěřte nám své "miláčky" a zaručujeme, že nebudete litovat. Kvalita je u nás až na prvním místě.

Proč u nás?

Opravíme poškozenou skluznici, nabrousíme hrany a celkově připravíme vaše snowboardy nebo lyže na novou sezónu.
Máme profesionální a proškolené servisáky. Zakládáme si na osobním přístupu, požadavkům a kvalitě.
Servisní stroje máme od německé firmy Reichmann. Používáme originální vosky, přípravky a ruční nástroje od firmy TOKO a Swix.
Sami jsme vášnivý snowboardisti a lyžaři, takže vaše nádobíčko je ve správných rukou.

Často kladené otázky

Během 2-3 dnů zrelizujeme profesionální servis vašeho snowboardu či lyží. Při větším poškozením se může doba samozřejmě protáhnout.
Ano, samozřejmě a také ho vřele doporučujeme. Nezkracujte prknám životnost strojovým broušením. Raději jim dopřejte precizní ruční servis. Hrany brousíme výhradně ručně pomocí speciálních profesionálních nástrojů. Ručně rovněž impregnujeme, voskujeme a leštíme skluznice. Nejenže materiál hran ubývá minimálně, broušení je také přesnější a výsledkem jsou ostřejší hrany. Úhel hran je stejný po celé délce a vosk proniká hluboko do skluznice. Na zmrzlé sjezdovce poznáte rozdíl.
Máte dvě možnosti. Prvním místem je board obchod Exilshop v Olomouci, druhým místem je půjčovna Dětské Skicentrum v Olomouci.
U nás si můžete zvolit přesný úhel bokobrusu, úhel podbrusu, zvolit si závodní vosk, jemně doleštit hrany atd..

Pošli to dál: